manicure biologiczny

manicure biologiczny

Życie na jeziorze Titicaca

Położony wysoko w Andach, na granicy Peru i Boliwii, Jezioro Titicaca to idylliczne włączenie wielu świąt spacerowych. Peru Jezioro Titicaca jest bez wątpienia jednym z najbardziej fascynujących jezior być znalezione; położone 3,860 metrów nad poziomem morza, to jest święte znaczenie dla cywilizacji Inków. Folklor mówi, że pierwszy król Inków, Manco Capac urodził się w jeziorze, a na rozkaz Boga Viracochy, stworzył imperium Inków. Wysokość jeziora daje pewne wspaniałe możliwości do uprawiania turystyki pieszej, najlepsze jeziora Peru jest warte odwiedzenia.

Gdzie się zatrzymać

manicure biologiczny

Podczas wizyty w Lake Titicaca, najlepszym miejscem na pobyt jest miasto Puno. Położony między brzegiem jeziora i gór, miasto jest usiane Inków folkloru http://seofabryka.pl/ i pozostałościami z czasów kolonialnych. W samym mieście, nadal istnieją pewne budynki, które sprawiają, że bardzo przyjemny przeglądania; Catedral BasíLica San Carlos Boromeusza, na przykład, którego początki sięgają 1757 roku, jest piękne struktury kamienia, a mieści się fascynujący ołtarz wykonany z rzeźbionego marmuru, pokryty srebrem. Puno port, nad brzegiem jeziora, oferuje niezwykle miłą promenady, gdzie można odpocząć i delikatnie spacery, ciesząc się łodzie i sklepy z pamiątkami, a nawet wizytę Titicaca muzeum łodzi. Choć miejscowi nie polecam wędrówki w górach na obrzeżach miasta Puno, dla tych, którzy są na spacery święta, najpiękniejsze krajobrazy Peru może być nadal cieszył się stosunkowo łatwo, biorąc colectivo do Chucioto, gdzie można zobaczyć szczyty usiany ofiarne dary pozostawione przez mieszkańców.

Co zobaczyć

Unikatowe Pływająca wyspa to chyba jeden z najbardziej znanych powodów wizyty Jezioro Titicaca; wyspy, wykonane z trzciny Totora, są domem dla około 2000 członków plemienia Uros, który deaktualizuje nawet Inkowie.

- autor artykułu