pielegnacja dloni zima w domu

pielegnacja dloni zima w domu

Restauracja La Meridiana ma bardzo ładny taras letni i jest zwykle odwiedzany przez niektóre z najbardziej ekscytujących osobowości. Będąc jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Marbelli od wielu lat, La Meridiana położony jest na wzgórzu otoczonym rozwoju luksusowym domu.

Restauracja Babilonia znajduje się w najsłynniejszym klubie w Marbella, Olivia Valere. Tutaj spotykają się większość gwiazd. Wnętrza łączą wpływy Wschodu i arabskich, z akcentami art deco i wieloma nowoczesnymi akcentami. Taras jest naprawdę ładny. Niezrównana wystrój, atmosfera zabawy i kompletną ofertą nocy pełnej i zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami.

La Finca Besaya wyróżnia się bardziej na wspaniały taras, aby cieszyć się kilka drinków, a zatem kolejny musi w Marbelli. Usytuowany w pobliżu Olivia Valere. Finca ma dwa piętra i taras ogrodowy, który w lecie, ma jeden z najlepszych atmosfer w Marbelli. Eleganckie, ludzie, zadbane, muzyka zabawy.

Restauracja Villa Tiberio jest historycznym włoskiej restauracji w Marbelli, z pięknym tropikalnym ogrodem, wspaniały taras i doskonałego oświetlenia.

Restauracja Messina znajduje się w centrum miasta i oferuje dania, które łączy korzenie włoskiej i argentyńskiej. Małe, ładnie urządzone, minimalistyczny, to zachwyci tych, którzy chcą spróbować nowych doświadczeń kulinarnych.

Restauracja El Rodeito wyróżnia się szerokości rozkładu, ponieważ jest otwarty niemal 24 godziny na dobę. Jest to tradycyjny grill oferując jagnięciny lub wieprzowiny pieczony, mięso i owoce morza.

Restauracja La Navilla oferuje tradycyjne dania kuchni andaluzyjskiej. Położony w samym sercu Marbelli, przy nadmorskiej promenadzie, na najwyższym piętrze centrum handlowego Plaza de Mar.

Restauracja La Veranda jest teraz na ustach wszystkich, ponieważ znajduje się w hotelu Villa Padierna wszyscy pamiętamy ze względu na rodziny Obamy.

- autor artykułu