pielegnacja odmrozonych dloni

pielegnacja odmrozonych dloni

Marbella - Dining Out at najlepszych restauracji

Marbella zawsze był kojarzony jako doskonałe miejsce na wakacje i jak zwykle miejsce dla zestawu odrzutowego i znanych osób odbywających się w jego otoczeniu.

Ale miasto jest o wiele więcej niż to i znacznie więcej niż skandali miejskich, które zostały wypełnione tak wiele stron gazet w ostatnich latach. Bez wątpienia, jest to obszar, w uprzywilejowanej klimatu, przyjaznych ludzi, wielkich ofert rekreacyjnych i fantastycznej kuchni międzynarodowej.

Wielu z nas przyjść do Marbelli cieszyć klimat, słońce i plaże. Najlepsze plaże znajdują się na terenie hotelu Don Carlos (Elviria) oraz Hotel Los Monteros oraz w kierunku Estepona.

Dobrym rozwiązaniem, aby spędzić dzień na plaży w okolicy jest udać się do jednej z ekskluzywnych klubów plażowych, które istnieją w różnych miejscach. Do najbardziej znanych należą Don Carlos Beach Club, Nikki Beach, Marbella Club Hotel, Hotel Los Monteros, Ocean Club, Puro Beach, Budda plaży i Bora Bora Beach Club, na przykład.

pielegnacja odmrozonych dloni

Aby cieszyć się doskonałą kuchnię międzynarodową istnieją pewne wybitne restauracje w rejonie Marbelli:

Restauracja Calima, wyróżniona gwiazdką Michelin, znajduje się w hotelu Melia Don Pepe. Ma doskonałą obsługę, atmosferę, taras, dekoracja, winiarnię oraz, oczywiście, innowacyjną kuchnię, która zachwyci wszystkich miłośników nowoczesnej kuchni.

Restauracja El Lago, wyróżniona gwiazdką Michelin, posiada atrakcyjną lokalizację w Elviria osiedlu z widokiem na jezioro.

W restauracji Skina również ma gwiazdkę Michelin. Restauracja ta znajduje się w centrum miasta Marbella przy deptaku. Ma bardziej kameralną atmosferę z nowoczesną , innowacyjną kuchnię.

W Marbella Club restauracji można spróbować mięsa z dziczyzny oraz dania kuchni tradycyjnej w letnim tarasem z pięknym oświetleniem.


- autor artykułu