pielegnacja dloni parafina

pielegnacja dloni parafina Jak prawdziwe są twierdzenia? Wiele z nich opiera się na starych, skompromitowanych idei na temat dobrego odżywiania - nawet lekarze mogą dostać tył na tym, co sprawdzone zdrowe! Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do oleju słonecznikowego, oleju sojowego i oleju z oliwek. Pamiętaj też, że ta rada odnosi się do olejów, a także do smarowania z nich wykonanych.plandeki samochodowe

Więc oto moje sugestie dla których margaryny są najlepsze dla Ciebie:

pielegnacja dloni parafina

Rozprzestrzenianie słonecznikowy. Jeśli jesz dużo ryb i nasion lnu, to fine.Spreads wykonane głównie lub całkowicie z oleju słonecznikowego będzie bogaty w omega-6, a dostaniesz poli-unsaturate balance.If jesteś uboga w kwasy omega-3 - - jak większość ludzi - to nie jest dla you.Your omega-3 trwać będzie zagrożona, a nie masz wystarczająco dużo, jak to jest!

Soja Spreads.Same rzecz idzie jak dla produktów Słonecznik oil.Soya są popularne wśród zdrowiem świadomi, zwłaszcza wegetarian, ponieważ soja są bogatsze w białka niż węglowodanów - jedynym fasoli być wielkim białka source.But olej jest podobny w żywieniu do oleju słonecznikowego, a wszystko, co powiedziałem wyżej applies.The magii sojowego tu nie pracuje.

pielegnacja dloni parafina

Oliwa z oliwek Spreads.For większości zachodnich ludzie, spready mono-unsaturate są najlepsze use.Olive oleju jest dobry, zwłaszcza jeśli jest dziewicą oil.But przeczytać pakiet! Jeszcze nie widziałem szeroko dostępne rozprzestrzenianiu, którego nagłówek oliwa z oliwek jest więcej niż niewielką część rozprzestrzeniania total.The może okazać się głównie poli jednonienasycone - patrz wyżej dla problem.There ma sensu płaci wyższą cenę za zbyt mało jednonienasyconych być użyteczne.

Spready wykonane całkowicie z oleju rzepakowego - moje zalecenie. Rzepak jest jedną z najtańszych olejów i ma właściwości bardzo zbliżone do słynnego oliwek oil.It tak samo dobre dla ciebie, ale nie znana, ponieważ nie był dostępny w starożytnym times.In Europie, to najtańszy i może okazać się cała oleju content.The problemem jest to, że często nie zostanie ogłoszony - pojawi się on jako "oil'.Look warzyw na stole do analizy zawartości tłuszczu będzie głównie jednonienasycone.

- autor artykułu