pielegnacja dloni rekawiczki

pielegnacja dloni rekawiczki

W ciągu ostatnich kilku dekad, droższe, podobny do masła i margaryny do smarowania o niższej zawartości tłuszczu dostał popularne, coraz ich smak z dodatkowym serwatki i sztucznej flavourings.They mają nazwy nie inaczej: "Czy wierzę, że to nie jest Butter'.All te wraz z tańszych smarowania, są margaryny naszego tytułu.

I w końcu, margaryny i spready są wykonane z olejów nieuwodornione, nawet ze śladami oleju rybnego przeznaczonego do omega-3, i mocno reklamowane jako najlepsze dla zdrowia, ponieważ w plasterkach ...jakubisiak.pl/zaklad-pogrzebowy-warszawa-wola/ eee ... butter.I'll pochodzić do tych ostatnich.

Koniec historii

(Te znudzony - można spojrzeć wstecz, teraz).

pielegnacja dloni rekawiczki

Masło, Margaryna Wars

On z głównym tematem tego artykułu.

Trzy-dekadę walki między masła i margaryny holach nie umarł yet.It nie chciał, by z tak wielu milionów dolarów zysku zawiasowe na wynikach? Argument wydaje się włączyć która zabije w przyszłym tygodniu, a które pomogą Ci żyć do 120 - jeśli wierzyć żadnej z nich!

pielegnacja dloni rekawiczki

Masło holu mają uwierzyć, że margaryna jest zafałszowane bałagan chemiczny, który będzie cię widzieć się migiem z zajętych-up serca lub udaru mózgu - ale masło jest naturalne i dobre dla you.And smakuje jak u masło. margaryna fani chcą, aby wiedzieć, że masło jest pełen zabójczych nasyconych tłuszczów, natomiast margaryna jest z wielonienasyconych dobroci i cennych witamin, aby okna gdynia zachować za decades.And smakuje jak masło, i tak.

Kto ma rację?

Cóż, jeśli chodzi o części charakter zamachu, oboje are.As będzie słyszeliście, jedzenie tłuszczów nasyconych w ilości mówi się, że najpewniejszym sposobem na stwardnieniu tętnic tłuszczowych i pop mecz zawału serca lub udaru mózgu: jest dostaje większość z nas w end.If jesz typowej zachodniej diecie, to jest prawdą, a co margaryna holu głównym na ich reklamy.

Jednak - i to jest margaryna Mit - oni również twierdzą, że margaryna jest klin pełne wielonienasyconych olejów takich jak olej słonecznikowy, które są bardzo dobre dla you.Oh-oh Nie true.Made z kwasów tłuszczowych wielonienasyconych, yes.Analysed zawierać poli! -unsaturates, yes.But zdrowe - NIE! Nie zawsze tak, i w zależności od tego, gdzie mieszkasz, może nie często ...

resveratrol swanson
- autor artykułu