pielegnacja dloni skladniki aktywne

pielegnacja dloni skladniki aktywne

Jezioro Issyk-Kul - Spectacular Mountain Lake w Kirgistanie

Kirgizja oferuje szereg spektakularnych górskich jezior. Możliwe jest podróżować po przepięknych górskich krajobrazów i doświadczyć tradycyjnego życia kirgiskiej podczas pobytu w jurtach. Istnieją również możliwości dla spektakularnych wędrówek konnych i wycieczek na całym.

Jezioro Issyk Kul, co oznacza "gorący Lake" w języku kirgiskim, leży w północnych gór Tian Shan w Kirgistanie Wschodniej. Jest dziesiątym co do wielkości jezioro na świecie pod względem objętości i drugim co do wielkości jezioro soli fizjologicznej po Morzu Kaspijskim. Mimo, że jest otoczony przez ośnieżone szczyty, nigdy nie zamarza; stąd jego nazwa.

południowy brzeg jeziora jest zdominowana przez ruggedly pięknej Teskey Ala-Too Zakres górach Tian Shan. Kyungey Ala-Too Zakres Tian Shan biegnie równolegle do brzegu północnym.

Wiele małych miasteczek otaczających jezioro. Te spadły na ciężkie czasy po rozpadzie ZSRR, ale teraz kompleksy hotelowe są odnowione i proste prywatne bed-and-breakfast emerytury (pensjonaty) są ustalone dla nowego pokolenia odwiedzających zdrowia i przyjemności. Dla tych, którzy lubią wypoczynek na plaży, jezioro Issyk Kul oferuje plaże otoczone pięknymi górami.

pielegnacja dloni skladniki aktywne

Jezioro Issyk Kul ma długość 182 km, a maksymalnie 60 km i zajmuje powierzchnię 6,236 kilometrów kwadratowych. To czyni go drugim co do wielkości jeziorem w świecie za jeziorem Titicaca w Ameryce Południowej. Znajduje się na wysokości 1.607 metrów, osiąga 668 metrów głębokości. Jest także miejscem starożytnego miasta od 2500 lat temu, a wykopaliska archeologiczne https://sic.com.pl/oferta/materialy-obiciowe/ są nadal w toku.

Ponad 100 rzeki i strumienie płyną do jeziora; największe są Djyrgalan i Tyup. Jest on zasilany przez sprężyny, w tym wiele gorących źródeł, i śnieg ze stopu-off. Jezioro ma aktualny wylot, ale niektórzy naukowcy liczyć, że głęboko pod ziemią, filtry wody z jeziora do rzeki Chu.

Kirgistan może zaoferować podróży przygody w najlepszym wydaniu. Jest to kraj, w którym nieskażonej można nadal korzystać z prostych przyjemności we względnym odosobnieniu. Sprawiają, że większość z nich już teraz. W ciągu najbliższych kilku lat przemysł turystyka będzie się rozwijać i będzie wiele więcej turystów do tego pięknego kraju.

Alan Rivers został on-line w Rivers od 1998. Odwiedź stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o Adventure Travel w Kirgistanie


- autor artykułu