pielegnacja dloni domowe sposoby

pielegnacja dloni domowe sposoby

Przed mieliśmy grilla w oparciu o lokalne produkty i wędlin, przewodnik wyspa wyjaśnił nam wszystkim, co trzeba wiedzieć i zrobić. Po obiedzie poszliśmy do wyspy w kierunku instalacji hotelowych dostać nasze pokoje przypisane. Wszyscy mieliśmy pokoje z widokiem na jezioro Titicaca i tarasy pełne kwiatów i kolibry. Niesamowity widok!

Wizyta Marty kabinę kulturowej, kajakarstwo wokół wyspy, idąc w górę Itapilluni Góry w czasie zachodu słońca, obserwując wikunii oraz unikalne faunę wyspy lub po prostu kontemplując niebieską ogrom jeziora Titicaca, które mogłyby być postrzegane z każdego zakątka na wyspie to tylko niektóre z pięknymi działalności dzieliliśmy aw Suasi. Jeśli nie robiły działalność wokół wyspy, pan czyta książkę w hamaku lub po prostu dzielenie się ciekawe rozmowy z niektórymi podróżnych w hotelowym tarasie. Wszystko to wraz z hotelowej fantastyczną Andyjskiej-nouveau kuchni sprawia, że ??tej podróży to doświadczenie poza podróży.

Suasi Island jest uchodźcą dla turystów, którzy chcą zwiedzić wspaniałe doświadczenie jeziora Titicaca, miejsca, gdzie ludzie i natura pozostają w harmonii.

Więcej niż miejsce, Suasi Island to kontemplacyjne doświadczenie!


- autor artykułu