pielegnacja dloni ksiazki

pielegnacja dloni ksiazki

Starość, utrata pamięci i utrzymywanie mózgu w Shape

Jane obudziła się pewnego ranka i był zdumiony, aby znaleźć obcym mężczyzną w łóżku z nią. "Kim jesteś i co tu robisz?" krzyknęła, gdy mężczyzna patrzył z zaskoczenia i szoku. Jane, w wieku 71 cierpi na chorobę Alzheimera. Intruz w łóżku jest jej mężem od 60 lat i jest ktoś, kto bardzo kochał ją i dzielił łoże z nią cały czas byli szczęśliwym małżeństwem.konserwacja suwnic

Choroba Alzheimera jest formą demencji imienia niemieckiego fizycznych Alois Alzheimer (1864 do 1915). Osoby cierpiące na tę chorobę stopniowo tracą pamięć. Jako jeden z najgorszych postaci utraty pamięci, osobom dotkniętym pamięta wydarzeń, które miały miejsce 20 lat temu, ale nie co jedli na śniadanie pół godziny temu.

pielegnacja dloni ksiazki

Wybitne osobistości dotkniętych chorobą Alzheimera obejmują późno prezydenta USA Ronalda Reagana. Gdy choroba postępuje, chorzy nawet nie uznają ich najbliższych krewnych. Cierpią ogromną ingerencję w orientacji, a także ciężką depresję. W ostatnich latach, to stwierdzono, że ta choroba jest dziedziczna.

Obecnie nie ma lekarstwa na tę chorobę, choć firmy farmaceutyczne na całym świecie starają się rozwijać i skuteczną formą leczenia. Niestety, obecny leki są skuteczne tylko wtedy, gdy choroba zostanie wykryta w jego wczesnych etapach.

Utrata pamięci w starszym wieku jest naturalną częścią procesu starzenia, a nawet dla starych ludzi, którzy stają się zapomina, bardzo niewielu cierpi na chorobę Alzheimera. Chociaż techniki pamięciowe, trening mentalny lub pamięć nie może być jakiejkolwiek pomocy raz podjęła Alzheimera korzeń, nadal jest najlepszą formą obrony zażegnać chorobę tak długo jak to możliwe. Dlatego też, aby zapobiec utracie pamięci i w celu utrzymania sprawności umysłowej, o ile to możliwe, pomaga rozpoczęciem treningu pamięć wcześniej.

drzwi białystok
- autor artykułu