pielegnacja dloni w domu krok po kroku

pielegnacja dloni w domu krok po kroku

Historic Hotels of the World

Są hotele, znane ze swoich luksusowych udogodnień. Są tacy, znany ze swojej charakterystycznej architekturze. Są tacy, znany z wymierne restauracje. A potem są znane na ich znaczenie historyczne.

Znaczenie historyczne może oznaczać wiele rzeczy dla hotelu. Z jednej strony, tradycja może sięgają głęboko w historii konkretnego zakładu. Innym znaczeniem może być rola hotel odegrała w historycznym wydarzeniu lub wystąpienia lub jak to jest związane z konkretną postacią historyczną. Jeszcze inny sens jest prosty wiek hotelu, lub, jak niektórzy wolą nazywać go-długowieczności.

Niektóre hotele zawsze będzie zapisana w książkach historycznych, z ważnych wydarzeń historycznych odbywają się w jego murach. Weź Schloss Cecilienhof w Poczdamie-dawną rezydencję niemieckiej korony księcia Williama.

pielegnacja dloni w domu krok po kroku

Tytułowy Potsdam Konferencja odbyła się w hotelu, w którym przedstawiciel Komunistycznej Józef Stalin spotkał się z premierem Wielkiej Brytanii Winstona Churchilla i amerykańskiego prezydenta Harry'ego Trumana, aby zdecydować, w jaki sposób wówczas pokonał nazistowskie Niemcy byłyby karane. Z tego powodu, hotel również służy jako muzeum, które upamiętnia to wydarzenie.

Niektóre hotele są, same w sobie, wskaźniki historii. To może być śledzone przez wpływy w hotelowym façade, architektura, design, meble, styl i atmosfera. Jednym z najlepszych przykładów tego aspektu jest Ritz w Londynie, która słynie z luksusu. Ma neoklasyczną projekt, a po remoncie nadal nosi wiele budynku dawnej świetności.

Oczywiście historie niektórych hotelach "może być zawsze zmieniane na niezbędne remonty. Weź Hotel May Fair of London, na przykład. Hotel, który został otwarty w drodze powrotnej w 1927 roku, przeszedł niedawno $ 140 mln remont, który przekształcił tradycyjny luksusowy hotel w siedlisko nowoczesnego luksusu.


- autor artykułu