naturalna pielegnacja dloni

naturalna pielegnacja dloni

Jeśli nie jesteś w USA, trzeba jeszcze spojrzeć na swoich półkach supermarketów, aby zobaczyć, czy rewolucja margaryna ma do was yet.Does etykieta wspomnieć tłuszcze trans? Jeśli nie, to chyba dostał 'em!

Ale teraz, dwa rodzaje margaryny dotarły które sprawiają, że nowe twierdzenia być healthy.One z nich jest zwycięzcą, a drugi niewypał.

Cholesterol-killer Margaryna?

Wpisz jeden zawiera dodatki znane w celu obniżenia poziomu cholesterolu we krwi w badaniach - w szczególności sterol lub stanol esters.They są 3 do 5 razy cena regularnych margarines.Sounds wielkich czy to działa!

Wystarczy pamiętać, że aby uzyskać żadnych użytecznych korzyści, trzeba jeść funta kwartał lub tego tłuszcz A day.It'll być w porządku, margaryna, jeśli nie ma w nim tłuszcze transakcje, ale są o wiele zdrowsze i tańsze sposoby, aby uzyskać wyniki obniżające poziom cholesterolu niż jedzenie swoje sterole jak ekstrakty w margarine.And najłatwiej jest jeść dużo warzyw i owoców, w których dodatkowe korzyści wykraczają daleko poza dawce sterole roślinne.

(Wskazówka: warto powtarzać, jak stwierdzić, czy istnieją tłuszcze trans w margaryny lub oil.Just wyglądają na pack.If margaryna jest wolny od tego śmieci, będą zazwyczaj z dumą powiedzieć, że nie you.If - to najprawdopodobniej tam)!

Prawdziwie zdrowe Margaryna?

Wpisz dwa wyglądał całkiem niedawno i wciąż zyskuje na rynku share.It'sa niskotłuszczowej rozprzestrzeniania się wokół ceny masła, i jako, że zyskuje na popularności, cena powinna drop.They używać rafinowane oleje wielonienasycone bez http://www.agnieszkaczugan.notariusz.pl uwodornienia i wyraźnie powiedzieć, ile tłuszcze trans jest w wannie (zawsze jest mało, nawet w naturalnych olejów) margaryny .Good.Such pewnością daje przewagę nad masła - tak długo, jak nie jeść lot.It jest gruby, mimo wszystko to jest tak! zdecydowanie zdrowa droga.


- autor artykułu