pielegnacja dloni domowe spa

pielegnacja dloni domowe spa

Margaryny Mit - Czy Masło naprawdę złe dla Ciebie

Jest to walka dzieje się w Wikipedii (nie jest zawsze?) Ten jest na margarynie kontra debaty masłem i redaktorzy Wikipedii zostały oflagowane stale zmieniających artykułu "margaryna" jako ewentualnie biased.It za istotny temat, ponieważ odpowiedź zawiasach w jednym z najważniejszych nieporozumień zdrowia ostatnich trzech dekad.psycholog Warszawa

Typowym Wikipedia bitwa opinions.Looking w swojej historii, wydaje się, że będzie w zwykły sposób takich debat: z jednej strony "koryguje" zmiany drugiej osoby, to recorrected powrotem, i tak dalej mieszkalne domy z bali, aż redaktorzy znosić bar i otworzyć debata, żeby go zadowolić. (Może mam iść? Nie, czekaj, aż kurz zamiera).

[Należy pamiętać, że z pojęciem "margaryna", jestem w tym niskotłuszczowej spreads.The ogólnej definicji jest to, że dziś jest 70% margaryny -80% tłuszczu (jak masło) i rozprzestrzenia niskotłuszczowe są less.Otherwise oni tylko similar.It, że można jeść trochę więcej niskotłuszczowej rozprzestrzeniania aby uzyskać ten sam uszkodzenie zdrowia.]

Zanim wyjaśnię, dlaczego jest zły stan zdrowia w wojnach margaryna z masłem, będę szkic w kawałku z history.Skip tego, jeśli jesteś znudzony historii, ale nie wiń mnie, jeśli tracisz punkt później.

Historia margaryny

początki

Wszystkie źródła podają, że margaryna rozpoczął jako konkurs prowadzony przez cesarza Napoleona III we Francji w połowie 19 wieku, aby znaleźć tani substytut masła dla francuskiej armii i produktu zwycięzcy poor.The'S, oleomargaryna była emulsją tłuszczu wołowego z odtłuszczone mleko, a jednocześnie wyraźnie nie było masła, było jadalne - i tanie.

Przez sześć lat, to i podobne spready stał się komercyjnym sukcesem w całej Europie i Ameryce Północnej, choć ich sprzedaż nie rywalizował butter.In Wielkiej Brytanii po raz pierwszy o nazwie "butterine ', ale po okazało sprzedawane jako adulterant w maśle, publicznego zapytania zaowocowało nazwą "margaryna" są wymagane.


- autor artykułu