pielegnacja dloni w gabinecie kosmetycznym

pielegnacja dloni w gabinecie kosmetycznym

Czy Humana najlepszej firmy na ubezpieczenie zdrowotne

Humana jest uznawane za "szerokim zasięgu." Jest to duża firma, która niestawiennictwo ubezpieczenia grupowego, zwykle za pośrednictwem pracodawcy. Dla siebie, osoby, które korzystają z ubezpieczenia zdrowotnego w miejscu pracy są głównie prawdopodobne objęte ubezpieczeniem Humana. Humana jest lubiany, ponieważ ich ceny są niskie, a ich polityka są odbierane w większości głównych szpitali, jak również.

Początkowo Humana założona w 1961 roku jako spółka z domu opieki. Następnie opracowano okazują się być jednym z największych tego rodzaju w ciągu dekady. W ciągu dwudziestu lat rozwinęła się w jedną z największych firm w szpitalu w Ameryce, a obecnie, 47 lat później, jest to jeden z największych w obrocie publicznym zyski zdrowotne firm w USA i jest usytuowany 150 w Fortune 500.

pielegnacja dloni w gabinecie kosmetycznym

Z siedzibą w Louisville, Kentucky, Humana ma 7 milionów członków, głównie medycznych w 22 stanach i Puerto Rico. W niestawiennictwo firmowe dopasowane ubezpieczenie zdrowotne i związane z usługi za pomocą tradycyjnych i internetowych opartych na planach do grup, programów sponsorowanych przez rząd, a także osoby prywatne. Humana daje usługi dla firm zatrudniających mniej niż dziesięciu pracowników do firm, które korzystają tysiące. Małe firmy są proffered szeroką gamę produktów i usług przeznaczonych celowo, aby zaspokoić swoje potrzeby. Ma powierzchnię produktów ekspertyzy jak stomatologicznego, życie i ubezpieczenia rentowego, jak również.

Czy jesteś osobą, patrząc na prywatne ubezpieczenie zdrowotne dla siebie i swojej rodziny, czy jesteś właścicielem firmy w poszukiwaniu ubezpieczeń zdrowotnych alternatywnych plan dla Twojego bazy pracowniczej, można wymagać, aby rozejrzeć się i ocenia różne planów zdrowotnych, takich jak ubezpieczenia medycznego Humana, znaczącym dostawcą opieki zdrowotnej, musi ofiarować.


- autor artykułu