pielegnacja dloni z przebarwieniami

pielegnacja dloni z przebarwieniami

Jezioro Titicaca - Suasi Wyspa - Doświadczenie kontemplacyjnym

Jeden z moich przyjaciół, który dużo podróżuje ciągu Peru rozmawiał ze mną o Suasi Island w 2007 roku pierwszy raz, kiedy dowiedział się o tym, że nawet nie wiem, gdzie to było. Suasi Island to wspaniała prywatna wyspa znajduje się na północno-wschodniej części brzegu jeziora Titicaca w 3.816 MSNM / 12,520 ftsl.zmarszczki Wrocław Fakt, że nie wiedział o tym i niesamowite rzeczy słyszałem o mnie wreszcie rezerwacji mojej podróży do Suasi w maju 2008. Miałem duże oczekiwania tej wyspy; dlatego zdecydowałem się przejść na własną rękę, biorąc pod uwagę, że żaden z przyjaciół może iść.

Aby się tam dostać, musiałem najpierw lot do Juliaca a następnie jechać przez 45 minut, aby dotrzeć do miasta Puno, stolicy departamentu Puno. Byłam w Puno na jeden dzień na aklimatyzację na dużych wysokościach. Tego dnia odpoczywał, wziął trochę tlenu, miał andyjskiej zupę i chodził po mieście na trochę. Nie wiedząc, gdyby było więcej podróżnych udających się do Suasi wyspie w ciągu trzech dni, które spędziłem tam, czekając na transport po mnie i zabrał mnie do portu. Ku mojemu zaskoczeniu, zdarzyło mi się spotkać kilka z Hiszpanii, parę nowożeńców z Włoch i grupę 5 Peruwiańczyków, a wszystko dzieje się w tym samym kierunku. Po wprowadzeniu siebie, wszyscy bezpośrednio połączone.

Rejs statkiem zatrzymuje pływających wyspach Uros i Taquile, gdzie mieli szansę spotkać się z miejscową ludnością płaskowyżu. To było po prostu fascynujące, aby dowiedzieć się o swoich dawnych sposobów żyją, ich nawyki żywieniowe, ich muzyka i tańce, i ich tradycji. Po opuszczeniu Taquile kontynuowaliśmy naszą łodzią na jeszcze jedną godzinę. Tak szybko, jak moglibyśmy się pierwsze widoki Suasi wszyscy ucichło wchłonąć tyle charakteru, tyle piękna. Przyjechaliśmy około południa czasu i zostali powitani przez personel hotelu, który naprawdę rozpieszczeni nam przez cały czas, gdy tam byliśmy.

- autor artykułu